ورود عضویت
دانلود سریال آهوی من مارال
آخرین بروزرسانی:‌ 1 هفته پیش
7.6 از ۱۰

توضیحات سریال

دانلود سریال آهوی من مارال

آهوی من مارال یک سریال درام و اجتماعی ایرانی به کارگردانی و نویسندگی مهرداد غفارزاده و تهیه کنندگی سعید خندق آبادی و بهروز خوش رزم است. مهرداد غفرزاده که پیش از این سریال های پرمخاطب تلویزیونی در ژانرهای درام، کمدی و اجتماعی ساخته بود، این بار به جزیره درام و تاریخ اجتماعی رفت. در این سریال که یکی از بهترین سریال های درام داخلی است بازیگرانی چون حسن معجونی در نقش ناصرالدین شاه قاجار، الهام کردا در نقش انیس الدوله، ترلان پروانه در نقش مارال، شبنم مقدمی، لیلا بلوکات، علیرضا کمالی، روزبه حصاری. ، لاله اسکندری، علیرضا کمالی به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان آهوی من مارال آمده است:

ناصرالدین شاه، دست به ماشه برده تا آهویی صید کند که چشم آهویش مانند باد و برق به دنبال او رفت و سلطان صاحب قرآن شد و اسیر گرفتار را تعقیب کردند. شاه دستور داد ماهیگیر را به شکارگاه برگردانند، غافل از اینکه آن آهو چشم گریزپا و شکار جوان عاشقی از سرزمین آذربایجان است، سرزمینی که گلهای معمولی آن را سرایی می نامند و سروهای سر به فلک کشیده اش همه خان چوپانان. …

موضوع و داستان سریال مارال آهوی من

به گفته وی، جدیدترین ژانر مهرداد غفرزاده دارای داستانی عاشقانه تاریخی است و داستان سریال آهوی من مارال در دوره قاجار می گذرد و داستان عشق ناصرالدین شاه به دختر روستازاده و ماجراهای پیرامون او را روایت می کند. و همچنین داستان هایی در مورد خدمتکاران ترک.

سریال گوزن من مارال کی پخش میشه؟

تاکنون هیچ خبری از تاریخ و ساعت پخش این سریال مهرداد غفارزاده از شبکه سینمای خانگی منتشر نشده است. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای سهولت در دانلود سریال آهوی، این صفحه را به بوکمارک خود اضافه کنید.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال آهوی من مارال [قسمت اول + زمان پخش]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.