ورود عضویت
دانلود سریال ازازیل

دانلود سریال ازازیل قسمت 1 اول ✔️[Full HD+بدون سانسور] قانونی

،
همه سنین
50 دقیقه
کارگردان :
1
0

داستان سریال

الناز شاکردوست دومین حضور خود در شبکه نمایش خانگی را بعد از «قلب یخی» با «ازازیل» تجربه می کند. با پیوستن الناز شاکردوست به سریال ازازیل، پیش تولید رسمی این سریال آغاز شد. این سریال که در حال حاضر در مرحله پیش تولید و پروانه ساخت است، پاییز امسال جلوی دوربین می رود. اطلاعات تکمیلی از باقی بازیگران و عوامل پشت صحنه سریال ازازیل به زودی منتشر خواهد شد.

درباره سریال

سریال ازازیل به کارگردانی حمیدرضا قربانی،سریالی در ژانر درام اجتماعی محصول سال 1401 ایران به تهیه‌کنندگی حسن خدادادی و نویسندگی مسعود خاکباز با مشخص شدن بازیگران خود وارد پیش تولید شد. بازیگران سریال ازازیل عبارتند از الناز شاکردوست که بزودی برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده و لینک های دانلود سریال ازازیل بزودی در لوین فیلم قرار خواهد گرفت.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

الناز شاکردوست هم «ازازیلی» شد

عصر دوشنبه خبری مبنی بر ساخت سریال «ازازیل» به کارگردانی حمیدرضا قربانی منتشر شد. الناز شاکردوست اولین بازیگر این سریال است که نامش اعلام شده است. این بازیگر با پذیرفتن پیشنهاد بازی در سریال «ازازیل» به این رسانه بازگشته و پاییز امسال مقابل دوربین این سریال قرار می گیرد. غیبت 10 ساله شاکردوست در سریال ایرانی و بازگشت او به نمایش خانگی در زمانی که او در اوج قدرتش در سینما به سر می برد، حضور این بازیگر در «اَزازیل» را به خبری کنجکاوی برانگیز تبدیل کرده است. با دانلود سریال ازازیل با لوین فیلم همراه باشید.


دانلود سریال ازازیل

دو سال پیش و در جریان ساخت سریال «دراکولا» شایعه ای مبنی بر حضور الناز شاکردوست در این سریال و همکاری او با مهران مدیری مطرح شد که در نهایت محقق نشد. اکنون در شرایطی که این بازیگر با فیلم‌هایی مانند «شبی که ماه کامل شد»، «تی‌تی» و «ابلق» توانایی‌های جدیدی را به توانایی‌های بازیگری خود نشان داده و سیمرغ بهترین نقش اول زن را در فهرست افتخارات خود دارد، در سریال جدیدی به نام «ازازیل» بازی خواهد کرد، با این تفاوت که موقعیت او نسبت به یک دهه قبل اکنون وارونه است. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم سریال شبکه مخفی زنان و سریال جلبک را نیز تماشا کنید)

  • زبان: فارسی
  • کیفیت: 480p -720p - 1080p - Bluray

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.