ورود عضویت
دانلود سریال ازازیل

دانلود سریال ازازیل ✔️[Full HD+بدون سانسور] قانونی

،
همه سنین
50 دقیقه
کارگردان :

داستان سریال

الناز شاکردوست دومین حضور خود در شبکه نمایش خانگی را بعد از «قلب یخی» با «ازازیل» تجربه می کند. با پیوستن الناز شاکردوست به سریال ازازیل، پیش تولید رسمی این سریال آغاز شد. این سریال که در حال حاضر در مرحله پیش تولید و پروانه ساخت است، پاییز امسال جلوی دوربین می رود. اطلاعات تکمیلی از باقی بازیگران و عوامل پشت صحنه سریال ازازیل به زودی منتشر خواهد شد.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
Rate this post

دانلود سریال ازازیل

سریال ازازیل به کارگردانی حمیدرضا قربانی،سریالی در ژانر درام اجتماعی محصول سال 1401 ایران به تهیه‌کنندگی حسن خدادادی و نویسندگی مسعود خاکباز با مشخص شدن بازیگران خود وارد پیش تولید شد. بازیگران سریال ازازیل عبارتند از الناز شاکردوست که بزودی برای پخش در شبکه نمایش خانگی آماده و لینک های دانلود سریال ایرانی ازازیل بزودی در لوین فیلم قرار خواهد گرفت.


الناز شاکردوست هم «ازازیلی» شد

عصر دوشنبه خبری مبنی بر ساخت سریال «ازازیل» به کارگردانی حمیدرضا قربانی منتشر شد. الناز شاکردوست اولین بازیگر این سریال است که نامش اعلام شده است. این بازیگر با پذیرفتن پیشنهاد بازی در سریال «ازازیل» به این رسانه بازگشته و پاییز امسال مقابل دوربین این سریال قرار می گیرد. غیبت 10 ساله شاکردوست در سریال و بازگشت او به نمایش خانگی در زمانی که او در اوج قدرتش در سینما به سر می برد، حضور این بازیگر در «اَزازیل» را به خبری کنجکاوی برانگیز تبدیل کرده است. با دانلود سریال ازازیل با لوین فیلم همراه باشید. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم سریال شبکه مخفی زنان و سریال جلبک را نیز تماشا کنید)


Azazil series directed by Hamidreza Ghorbani, a social drama series produced in Iran in 1401, produced by Hassan Khodadadi and written by Masoud Khakbaz, has entered pre-production with the identification of its actors. The actors of the Azail series include Elnaz Shakerdoost, who will soon be ready to be broadcast on the home TV network, and the download links of the Azail series will soon be in Levin Film.

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *