ورود عضویت
دانلود سریال بی گناه
آخرین بروزرسانی:‌ 8 ساعت پیش

توضیحات

مهران احمدی با «بی گناه» به شبکه نمایش خانگی می آید.

سریال تازه برادران کیایی پس از «هم‌گناه»

«بی گناه» اولین کار کارگردانی مهران احمدی در شبکه سینمای خانگی است که محسن کیایی به عنوان فیلمنامه نویس آن را همراهی می کند. بی گناه در ژانر درام اجتماعی جدیدترین ساخته کارن فیلم به نویسندگی عماد رضایی نیک و رضا علیپور است که به زودی به صورت انحصاری توسط فیلیمو اکران می شود.

دانلود سریال بی گناه

سریال ایرانی بی گناه نام یکی از سری های جدید شبکه سینمای خانگی به کارگردانی مهران احمدی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی محصول ایران از سال 1400 است که در یک درام اجتماعی با هدف خانواده نقل شده است.

مهران احمدی که پیش از این فیلم های پرمخاطب تلویزیونی در ژانرهای درام، کمدی و اجتماعی ساخته بود، این بار با بی گناه به قصه گویی اجتماعی می پردازد. فیلیمو در این سریال که یکی از بهترین سریال های نمایشی داخلی است، تقریبا اولین همکاری مهران احمدی و مصطفی کیایی را به عنوان کارگردان و تهیه کننده به نمایش می گذارد.

به گفته مهران احمدی، این جدیدترین درام اجتماعی است که پیش تولید و انتخاب بازیگران آغاز شده است و رویای استفاده از چهره های جدید برای نقش های اصلی همراه با بازیگران باتجربه است. فیلمنامه سریال بی گناه را محسن کیایی نوشته است. از هنرمندان این مجموعه می توان به ترکیب هنرمندان سینما و تلویزیون مانند شبنم مقدمی، ماهور الوند، محسن کیایی، مسعود ریگان، مهران احمدی و… اشاره کرد که در این سریال به ایفای نقش پرداختند. برای دانلود سریال بی گناه و بررسی حواشی این سریال اجتماعی ایرانی با لوین همراه باشید.

«بی گناه» در دهه 1960 در گذشت

سریال بی گناه اولین سریال مهران احمدی این روزها در یک نمایش خانگی در تهران تصویربرداری شد و گروه این روزها پس از اتمام مراحل ضبط، مشغول تصویربرداری سکانس های باقی مانده از گذشته است. «بی گناه» جدیدترین ساخته فیلیمو به تهیه کنندگی مصطفی کیایی است که سال گذشته با دانلود سریال «بی گناه» در نمایش خانگی مخاطبان زیادی را به خود جذب کرد.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال بی گناه قسمت اول [کیفیت بالا+بدون سانسور]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.