ورود عضویت
دانلود سریال سرخ سفید

دانلود سریال سرخ سفید ✔️[نسخه کامل+بدون سانسور] قانونی

،
همه سنین
50 دقیقه
بازیگران :

داستان سریال

وقایع سریال سرخ سفید در سالهای نخست پس از انقلاب می‌ گذرد و درامی اجتماعی و خانوادگی است که به زندگی چند کاراکتر در بستر اتفاقات سیاسی آن سالها می‌ پردازد.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
Rate this post

دانلود سریال سرخ سفید

سریال سرخ و سفید به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی محمدرضا تخت کشیان محصول سال 1400 کشور ایران که در یک درام تاریخی معاصر روایت می شود. داستان سریال خانگی سرخ و سفید اقتباسی از رمانی به نام سرخ سفید نوشته مهدی یزدانی خرم است. سریال «سرخ و سفید» که ممکن است نامش قبل از پخش تغییر کند. برای دانلود سریال ایرانی سرخ و سفید این سریال تاریخی ایرانی در ادامه همراه لوین فیلم باشید.


داستان سریال سرخ سفید: مهدی یزدانی خرم نویسنده این رمان اخیرا از محمدحسین مهدویان به عنوان کارگردان احتمالی این پروژه یاد کرده است. به گزارش یزدانی خرم، کپی رایت رمان او به نام «سرخ سفید» توسط محمدرضا تخت کشیان از نشر چشمه خریداری شد و در همان زمان او و محمدحسین مهدویان به نتیجه رسیدند و برای این کار موافقت کردند. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم سریال آفتاب پرست و سریال کیدنا را نیز تماشا کنید)


بازیگران سریال: در مورد بازیگران و زمان پخش سریال سرخ و سفید اطلاعاتی موجود نمی باشد. لینک های دانلود سریال سرخ و سفید با کیفیت عالی را می توانید به محض انتشار نسخه قانونی از لوین فیلم دریافت کنید.

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *