ورود عضویت
دانلود سریال سووشون

دانلود سریال سووشون ✔️[کیفیت Bluray+بدون سانسور] قانونی

،
همه سنین
50 دقیقه
کارگردان :

داستان سریال

داستان یک خانواده از طبقه متوسط ​​در طول جنگ جهانی دوم است، در حالی که زندگی روزمره به دلیل حضور اشغالگران دشوارتر می شود. داستان در برابر چشمان زری رخ می دهد که زنی متاهل و شاد است و سعی می کند از خانواده خود محافظت کند. زری و یوسف در مهمانی که توسط حاکم برگزار شده بود شرکت می کنند. فرمانروایی که خود مهره‌ای وابسته است با فروش مواد غذایی متعلق به مردم به لشکر بیگانه باعث قحطی بیشتر می شود…

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
5/5 - (1 امتیاز)

دانلود سریال سووشون

سریال سووشون به کارگردانی نرگس آبیار سریالی در ژانر تاریخی اجتماعی محصول سال 1400 کشور ایران به تهیه کنندگی محمدحسین قاسمی است. فیلمنامه سریال نمایش خانگی سووشون اثر نرگس آبیار اقتباسی از رمان معروف و پرطرفدار سووشون نوشته سیمین دانشور است. ساخت این سریال حدود یک سال پیش به ذهن خانم آبیار رسید و به تازگی ساخت سریال در شهر زیبای شیراز آغاز شده است. آبیار چندین فیلم سینمایی از جمله شیار، شبی که ماه کامل شد و ابلق را کارگردانی کرده است. با دانلود سریال ایرانی سوشون با لوین فیلم همراه باشید.


درباره ی سریال سووشون

ژانر جدیدترین اثر نرگس آبیار اقتباسی از رمانی به نام سوشون نوشته سیمین دانشور است. سووشون دارای ساختار دو لایه است. یکی لایه روایی یا داستانی و دیگری لایه نمادین یا تمثیلی; دانشور در طول داستان نقش فرهنگ و تفاوت فرهنگی انگلیسی ها و ایرانی ها را برجسته می کند و به طور غیرمستقیم می گوید همه در نهایت به اصل خود باز می گردند. تاکنون خبری از نقش محوری داستان «سریال سوشون» در رسانه ها منتشر نشده است.


زمان پخش سریال

متاسفانه هنوز خبر موثقی از تاریخ پخش سریال سووشون در دست نیست. به محض کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن، این صفحه را به روز خواهیم کرد و قطعا لینک های قانونی دانلود سریال سووشون را پس از انتشار سریال در اختیار شما خواننده گرامی قرار خواهیم داد. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم سریال جلبک و سریال طوطیا را نیز تماشا کنید)


Sovshon series directed by Narges Abiyar is a social historical series produced in 1400 in Iran and produced by Mohammad Hossein Ghasemi. The script of the Suvshun home show series by Narges Abiyar is an adaptation of the famous and popular novel Suvshun written by Simin Daneshvar. The production of this series came to Mrs. Abiyar’s mind about a year ago and the production of the series has recently started in the beautiful city of Shiraz. Abiyar has directed several movies including Shiyar, Shabi Ko Moh Complete and Ablaq. Be with Levin Film by downloading Soshun series.

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *