ورود عضویت
دانلود سریال عقرب عاشق

دانلود سریال عقرب عاشق قسمت 1 اول ✔️[بدون سانسور] قانونی

،
بالای 13 سال
50 دقیقه
کارگردان :

داستان سریال

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «بهداد می‌میرد؛ او را در سردخانه می‌گذارند؛ همه چیز برای او و اطرافیانش تمام می‌شود؛ مدتی بعد او سرحال و سرزنده در خیابان‌های تهران به دنبال خون می‌گردد، خونی برای عقرب»

درباره سریال

سریال عقرب عاشق به کارگردانی حسین سهیلی زاده سریالی درام و تخیلی، محصول سال 1401 کشور ایران است. تهیه کنندگی این سریال را رضا محقق و نویسندگی آن را امین محمودی و حامد افضلی به صورت مشترک بر عهده داشته اند. عقرب عاشق یک سریال ملودارم، سومین سریال حسین سهیلی زاده در نمایش خانگی بعد از مجموعه‌های مانکن و ملکه گدایان که هرکدام در جذب مخاطب خود به خوبی موفق بوده است. با دانلود سریال عقرب عاشق با لوین فیلم همراه باشید.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

دانلود سریال عقرب عاشق

داستان این سریال ایرانی روایتگری است که تاکنون در شبکه سینمای خانگی حضور نداشته و قرار است اثری متفاوت از نظر فرم و محتوا تولید شود. ژانر این سریال در گروه فیلم های ژانر داستانی قرار دارد و در کنار آن سریالی عاشقانه و اجتماعی است که به بسیاری از معضلات اجتماعی جامعه می پردازد. برخی از عکس های این پروژه در خارج از تهران و در شهرهای شرقی ایران است، بخشی دیگر از عکس ها در شهر تهران و اطراف آن و بخشی دیگر از کار در حال انتقال به فضایی برای جلوه های بصری است.

عقرب عاشق دومین همکاری مشترک محمدرضا فروتن و حسین سهیلی زاده بعد از سریال «مانکن» است. این سریال اولین تجربه تولید سیدرضا محقق در شبکه نمایش خانگی است. حسین سهیلی زاده و آرمان درویش نیز دومین همکاری خود را بعد از سریال ملکه گدایان در «عقرب عاشق» تجربه می کنند. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم سریال پدر گواردیولا و سریال پوست شیر را نیز تماشا کنید)


زمان پخش سریال

هنوز اطلاعات دقیقی از تاریخ پخش این سریال عقرب عاشق اعلام نشده است اما با توجه به پایان فیلمبرداری، پیش بینی می شود این سریال در اواخر تابستان یا پاییز 1401 در شبکه نمایش خانگی عرضه شود که بعد از عرضه لینک دانلود سریال عقرب عاشق در همین پست قرار خواهد گرفت.

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.