ورود عضویت
دانلود فیلم آتابای

دانلود فیلم آتابای با بازی جواد عزتی ✔️[کیفیت 1080] قانونی

،
همه سنین
90 دقیقه
کارگردان :

داستان فیلم

داستان فیلم درباره مردی میانسال به نام کاظم است که در روستای پیرکندی از توابع شهرستان هوی زندگی می کند. او که دانشجوی معماری دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران بود، پس از یک فروپاشی عاطفی دانشگاه را ترک کرد و به زادگاهش برمی گردد.. خواهرش در کودکی خودسوزی کرد و سپس مسئولیت سرپرستی و تربیت پسر خواهرش بر عهده اوست...

درباره فیلم

فیلم آتابای به کارگردانی و تهیه کنندگی نیکی کریمی و نویسندگی هادی حجازی فر محصول سال 1398 می باشد. فیلم سینمایی «آتابای» پنجمین ساخته نیکی کریمی است که در بخش سودا سیمرغ سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور دارد. این فیلم از نظر محتوا و فرم با چهار فیلم قبلی او متفاوت است و جز در مواردی نه تنها اشتراکات چندانی با آنها ندارد، بلکه از جایگاه بالاتری نیز قرار دارد. کارهای نیکی کریمی را می توان هم به عنوان بازیگر و هم در کارگردانی متنوع دید، اما مشخص است که او در این فیلم به بلوغ بسیار بیشتری در کارگردانی رسیده است. در ادامه با دانلود فیلم جذاب آتابای با لوین فیلم همراه باشید.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
قیمت:‌ 8000 تومان کیفیت 480
قیمت:‌ 8500 تومان کیفیت 720
قیمت:‌ 9000 تومان کیفیت 1080
قیمت:‌ 9500 تومان کیفیت 1080hq
قیمت:‌ 10000 تومان کیفیت بلوری
قیمت:‌ 20000 تومان تمام کیفیت ها

دانلود فیلم آتابای

نیکی کریمی پس از ۵ سال وقفه در سینما با فیلم آتابای در جشنواره فیلم فجر حضور یافت. فیلمی که فیلمنامه آن را هادی حجازی فر نوشته است. پنج سال پس از آخرین تلاشش به عنوان کارگردان، او در پنجمین ساخته خود دست به روایت داستانی عاشقانه زده است و گفته می شود این فیلم در کارنامه نیکی کریمی فیلمی متفاوت نسبت به کارهای قبلی اوست. بعضی از لوکشین های این فیلم ایرانی در مناطق تاریخی خوی مانند بارگاه شمس تبریزی، بازار و مرز رازی برداشته می شود. بازیگران در طول فیلم به زبان آذری صحبت می کنند اما این زبان کمکی به پیشرفت داستانی فیلم نمی کند، اما نباید از این نکته غافل شد که این زبان باعث ایجاد تفاوت در این فیلم با دیگر فیلم ها شده است.


بازیگران فیلم

در این فیلم بازیگران موفقی همچون هادی حجازی فر، جواد عزتی و سحر دولتشاهی حضور داشتند. از طریق لینک های زیر می توانید اقدام به دانلود فیلم آتابای کنید. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم قدغن و فیلم بازیوو را نیز تماشا کنید)

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.