ورود عضویت
دانلود فیلم انفرادی
آخرین بروزرسانی:‌ 1 هفته پیش
8.1 از ۱۰

توضیحات

درباره فیلم انفرادی

دانلود فیلم انفرادی به کارگردانی سید مسعود اطیابی محصول سال 1398 این فیلم محصول کشور ایران به تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان در ژانر کمدی خانوادگی می باشد. فیلمی مستقل به نویسندگی حمزه صالحی که قرار است در بهار سال 1401 در سینماهای کشور اکران شود. اطیابی قرار است با یک فیلم کمدی دیگر که با دینامیت رکوردی را برای خود به ثبت رساند، دوباره وارد گیشه شود.

عطاران و اطیابی قبلا با هم کار کرده اند و اولین همکاری آنها به فیلم خروس جنگی برمی گردد که هنوز هم یکی از پرطرفدارترین فیلم های کمدی است که در سال 1386 اکران شد. در همکاری جدید این دو نتیجه چه خواهد شد؟ باز هم اطیابی و عطاران می توانند یک کمدی خوب و جذاب برای بیننده بسازند یا نه!

دانلود فیلم انفرادی کامل

این فیلم انفرادی در تهران و در شمال کشور فیلمبرداری شده است که دو ماه به طول انجامید و مانند کار قبلی مسعود اطیابی با رویکردی انتقادی به موضوعات اجتماعی خواهد پرداخت. بازیگران فیلم انفرادی مسعود اطیابی را هنرمندان مطرحی چون رضا عطاران، احمد مهرانفر و مهدی هاشمی تشکیل می دهند که مهرانفر اخیرا در فیلم دینامیت حضور داشته است.

تاریخ اکران فیلم انفرادی در شبکه سینمای خانگی از اواخر تابستان اعلام شده است و شما می توانید این فیلم را در «لوین فیلم» مشاهده کنید. فیلم انفرادی با وجود سابقه خوب و نام بازیگران محبوب، شاید یکی از فیلم های موفق جدید سال 1401 باشد که بسیاری از تماشاگران سینما را به تماشای یک فیلم مستقل کشاند.

 

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم انفرادی [نسخه کامل + بدون سانسور]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.