ورود عضویت
دانلود فیلم بخارست
آخرین بروزرسانی:‌ 6 روز پیش

توضیحات

دانلود فیلم بخارست

پیمان جمشیدی نیز که با مسعود اطیابی در تگزاس 1، تگزاس 2 و دینامیت همکاری داشت، به عنوان بازیگر اول بخارست انتخاب شد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فیلمبرداری بخارست در تهران آغاز شده است و بازیگرانی چون پیمان جمشیدی، حسین یاری، امیرحسین آرمان و هادی کاظمی برای بازی در این فیلم باید جلوی دوربین بروند.

این فیلم به تهیه کنندگی علی طلوعی، کارگردانی سید مسعود اطیابی و نویسندگی حمزه صالحی جدیدترین ساخته نبراس پیکچرز در ژانر کمدی اجتماعی است. این فیلم به زودی پس از عقد قرارداد با سایر بازیگران وارد مرحله فیلمبرداری می شود. دینامیت جدیدترین ساخته مسعود اطیابی است که تاکنون حدود 60 میلیارد فروش داشته است. این فیلم در حال حاضر در پلتفرم های سینمای خانگی آنلاین در حال نمایش است.

آخرین اخبار فیلم بخارست

پخش به شایسته فیلم رسید / پایان فیلمبرداری «بخارست»

فیلمبرداری فیلم سینمایی «بخارست» به تهیه کنندگی علی طلوعی، کارگردانی سید مسعود اطیابی و نویسندگی حمزه صالحی در تهران به پایان رسیده است و هم اکنون در مرحله تدوین است.

به گزارش روابط عمومی فیلم، پخش فیلم سینمایی «بخارست» که جدیدترین محصول نبراس پیکچرز در ژانر کمدی اجتماعی است بر عهده شایسته فیلم خواهد بود و انتظار میرود پس از طی مراحل پس از تولید و اخذ پروانه نمایش از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نیمه دوم امسال آماده نمایش عمومی باشد.

بازیگران فیلم بخارست

حسین یاری، پژمان جمشیدی،  امیرحسین آرمان، هادی کاظمی، پونه عاشورپور، غزال نظر، ایمان صفا، وحید آقاپور، عرفان ابراهیمی، رضا بهبودی،  غلامرضا نیکخواه و بابک کریمی در  بخارست ایفای نقش کردند.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم بخارست [نسخه کامل + کیفیت full HD]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.