ورود عضویت
دانلود فیلم خائن کشی

دانلود فیلم خائن کشی با بازی مهران مدیری ✔️[کیفیت Bluray] قانونی

، ،
بالای 13 سال
90 دقیقه
کارگردان :

داستان فیلم

داستان فیلم در مورد مهدی بلیغ، مردی است که حتی کاخ دادگستری تهران را فروخت و لقب «آرسن لوپن ایرانی» را از نویسندگان رویداد برای خود به ارمغان آورد! فردی که از طبقه فقیر جامعه است و شاگرد اول مدرسه است، اما خانواده اش آنقدر فقیر هستند که مجبور به ترک مدرسه می شود، اما همین هوش بالا بعدها او را به معروف ترین جنایتکار تهران تبدیل می کند. ماجرای فریب بلیغ از زمانی شروع شد که او متوجه شد که به راحتی میشود به مردم زمین ملک فروخت او قولنامه جعل میکرد ...

درباره فیلم

فیلم خائن کشی به کارگردانی مسعود کیمیایی فیلمی اکشن، جنایی و تاریخی که در سال 1399 ساخته و در سال 1400 نیز اکران شد؛ فیلمنامه فیلم خائن کشی را مسعود کیمیایی نگاشته و علی اوجی نیز تهیه‌کنندگی آن را بر عهده داشته‌‌ است؛ فیلم خائن کشی جدیدترین اثر مسعود کیمیایی بعد از فیلم خون شد می باشد که برای اکران در چهلمین جشنواره فجر تولید شده است؛ این فیلم در بهمن‌ ماه سال 1399 جلوی دوربین رفت و یکی از پربازیگرترین فیلم‌های سال 1400 به شمار می‌آید. با دانلود فیلم خائن کشی با لوین فیلم همراه باشید.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد.

دانلود فیلم خائن کشی

محوریت این فیلم ایرانی زندگی و ماجراهای کلاهبردار معروف مهدی بلیغ است، اما به داستان ملی شدن صنعت نفت نیز می پردازد. داستان خائن در دهه 1930 و 1940 اتفاق می افتد و بیشتر آن در شهر غزالی فیلمبرداری شده است. خائن کشی درباره جان مهدی بلیغ یکی از معروف ترین دزدان و کلاهبرداران ایرانی است. همان دزد معروفی که ساختمان دادگستری را به دو خارجی فروخت. او در زندان به کلاهبرداری ادامه داد و حتی تلویزیون زندان را به یکی از زندانیان فروخت.


داستان فیلم خائن کشی

درباره زندگی پرفراز و نشیب مهدی بلیغ «آرسن لوپن ایرانی» است. داستان مهدی بلیغ داستانی جذاب برای مسعود کیمیایی است. قصه انتقام، خیانت به عهد، نارفیقی و وفاداری. مسعود کیمیایی حتی مهدی بلیغ را می شناخته و از نزدیک او را دیده و بلیغ ماجراهای جالبی از زندگی خودش را برای کیمیایی تعریف کرده و همین آشنایی همه را مشتاق کرده تا روایت کیمیایی از زندگی او را بشنوند. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم کوزوو و فیلم نقره داغ را نیز تماشا کنید)


بازیگران فیلم:

در فیلم خائن کشی ستارگانی همچون مهران مدیری، فرهاد آئیش، سام درخشانی، الهام حمیدی، امیر آقایی، اندیشه فولادوند، پردیس پورعابدینی، پولاد کیمیایی، حمیدرضا آذرنگ، رضا یزدانی، سارا بهرامی، نرگس محمدی، پانته آ بهرام، نسیم ادبی، فریبا نادری، شکیب شجره و… ایفای نقش کرده اند. لینک های دانلود مستقیم فیلم خائن کشی بزودی در همین صفحه از لوین فیلم منتشر می شود.

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.