ورود عضویت
دانلود فیلم روز ششم
آخرین بروزرسانی:‌ 6 روز پیش

توضیحات

دانلود فیلم روز ششم

روز ششم محصول 1399 ایران به کارگردانی و نویسندگی حجت قاسم زاده اصل کارگردان 55 ساله اردبیلی است. این اثر دومیت تجربه کارگردانی آن در فیلم سینمایی می باشد که قرار است. اولین تجربه کارگردانی قاسم زاده اصل به سال به سال 1384 باز میگردد که فیلم قتل آنلاین را کارگردانی کرد. این کارگردان 55 ساله در آن سال ها فیلم های تلویزیونی و فیلم های کوتاه ساخته است. او همچنین نویسندگی و کارگردانی مجموعه های تلویزیونی زیادی را برعهده داشته که می توان به سریال یادآوری و تاریکی شب، روشنایی روز نسبت داد. او حالا پس از مدت ها دوری از رده های سینمای آزاد، با فیلمی که حرفی برای گفتن دارد، به صحنه اول سینمای ایران بازخواهد گشت.

مصطفی زمانی در فیلم روز ششم

روز ششم با بازی مصطفی زمانی در نقش احمد از صبح چهارشنبه 1 تیر 1401 در سینماهای کشور روی پرده می‌رود.

به گزارش مشاور رسانه‌ای پروژه، مصطفی زمانی در نخستین همکاری‌اش با حجت قاسم زاده در فیلم« روز ششم» ایفاگر نقش جوانی است به نام «احمد» که بعد از آزادی از زندان فقط 5 روز وقت دارد که جواب چند معما را پیدا کند، احمد اگر موفق نشود در روزششم کشته خواهد شد!

مصطفی زمانی بعد از چهار سال دوری از سینما در سال 1399 در فیلم « روز ششم» بازی کرد. این فیلم قرار است از صبح چهارشنبه اول تیرماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور شروع کند.

بازیگران فیلم روز ششم

بهاره افشاری ،امیر جعفری، مهران احمدی، افشین هاشمی، همایون ارشادی،بهرام ابراهیمی، مهدی حسینی نیا و با حضور جمشید هاشم پور دیگر بازیگران اصلی فیلم «روز ششم» هستند.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم روز ششم با بازی مصطفی زمانی و کیفیت 1080

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.