ورود عضویت
دانلود فیلم ستاره بی آسمان

دانلود فیلم ستاره بی آسمان ✔️[Full HD+نسخه اصلی] قانونی

،
همه سنین
30 دقیقه
کارگردان :

داستان فیلم

فیلم ستاره بی آسمان درباره یک خانواده افغان است که به دلیل جنگ در افغانستان مجبور به مهاجرت و پناهندگی به ایران که همسایه افغانستان است، می شوند. اما با ورود به ایران، دختر کوچک این خانواده در میان جمعیت مهاجر گم می شود. حالا پدر و مادر به دنبال دختر کوچولوی خود هستند اما اثری از او نیست. سرکرده گروه قاچاقچیان با پدر خانواده درگیری فیزیکی پیدا می کند که این درگیری منجر به مرگ یکی از مهاجران افغانستانی می شود و...

درباره فیلم

فیلم ستاره بی آسمان به کارگردانی و تهیه کنندگی فرشید مشایخ، فیلمی کوتاه، اجتماعی، درام و خانوادگی که در فیلم در تاریخ 18 آذر 1400 برای اولین بار به نمایش درآمد حال در سال 1401 در شبکه نمایش خانگی منتشر شد؛ این فیلم اولین تجربه کارگردانی او در زمینه ساخت فیلم کوتاه می باشد که فیلمنامه فیلم ستاره بی آسمان را نیز نسیم حبیبی که اولین تجربه نویسندگی خود در یک فیلم سینمایی و کوتاه را پشت سر می گذارد. با دانلود فیلم ستاره بی آسمان با لوین فیلم همراه باشید.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
قیمت:‌ 8000 تومان کیفیت 480
قیمت:‌ 8500 تومان کیفیت 720
قیمت:‌ 9000 تومان کیفیت 1080
قیمت:‌ 20000 تومان تمام کیفیت ها

دانلود فیلم ستاره بی آسمان

در این فیلم ایرانی بازیگرانی همچون حمید اصغری تتماج، مجید وحیدیان، رحمان رضایی، ایمان خردمند ، هیلا اکرانی، فرهاد بشارتی، افشین سنگ چاپ، شیوا خسرو مهر و… به ایفای نقش پرداخته اند. هم اکنون می تانید از طریق لینک های بالا اقدام به دانلود فیلم ستاره بی آسمان با کیفیت بلوری کنید. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم شوک و فیلم دوزیست را نیز تماشا کنید)

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.