ورود عضویت
دانلود فیلم سگ بند
آخرین بروزرسانی:‌ 1 هفته پیش
5.5 از ۱۰

توضیحات فیلم

دانلود فیلم سگ بند

دانلود فیلم سگ بند به کارگردانی مهران احمدی و نویسندگی حمید اکبری خامنه محصول سال ۱۳۹۸ سینمای ایران است. داستان فیلم سگ بند مضمونی کمدی اجتماعی دارد. هیچ وقت گول اسم و ظاهر آدمها رو نخورید که لشکر هیتلر با اون عظمت اسمش نازی بود. 70 درصد فیلمبرداری فیلم «بند سگ» در ایران و 30 درصد صحنه های آن در تایلند بازیگران از مقابل دوربین گذشتند و چند بازیگر خارجی در فیلم حضور دارند.

فیلم سگ بند دومین اثر از مهران احمدی می باشد که کارگردانی آن را بر عهده داشته است این در این فیلم پر ستاره که امیر جعفری نقش داوود عیاران را بر عهده دارد. او داستان خانواده ای را پس از مرگ پدرش تعریف می کند. این روزها بهرام افشاری پدیده ای که در هر فیلم و اکران سینمای خانگی حضور دارد، باید دید در این فیلم چگونه ظاهر می شود.

از نکات قابل توجه این فیلم حضور مرحوم سیروس گرجستانی می باشد که این فیلم آخرین اثر از زنده یاد سیروس گرجستانی میباشد که در آن ایفای نقش کرده است.

فیلم سگ بند با وجود داستان خوب و نام بازیگران محبوب شاید یکی از فیلم های موفق جدید سال 1401 باشد که تماشاگران زیادی را برای تماشای فیلم سگ بند به سینما آورد. اکران «سگ بند» از ابتدای تابستان قطعی می شود و دانلود «سگ بند» با لینک مستقیم کامل و کیفیت عالی از سایت لوین فیلم پخش می شود.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.
توضیحات این فیلم در این قسمت قرار میگیرد

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم سگ بند [بدون سانسور _ کیفیت full HD]

لیست های مرتبط با دانلود فیلم سگ بند [بدون سانسور _ کیفیت full HD]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.