ورود عضویت
دانلود فیلم طبقه یک و نیم

دانلود فیلم طبقه یک و نیم ✔️[نسخه کامل+لینک مستقیم] قانونی

،
همه سنین
93 دقیقه
بازیگران :
کارگردان :
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
5/5 - (1 امتیاز)

دانلود فیلم طبقه یک و نیم

فیلم سینمایی طبقه یک و نیم محصول سال 1401 کشور ایران به کارگردانی نوید اسماعیلی و نویسندگی داستان و فیلمنامه حسین نمازی، این فیلم سومین تجربه نویسندگی حسین نمازی در سینمایی ایران می باشد او پیش از این چندین فیلم کمدی دیگر را نیز نویسندگی کرده بود که از مهمترین آنها میشود به آپاندیس و شادروان نیز اشاره کرد. حال در سومین تجربه خود، داستان طبقه یک و نیم را در اختیار نوید اسماعیلی جهت کارگردانی قرار داده است. اسماعیلی نیز همانند نمازی با ساخت این فیلم سومین تجربه کاری خود را در زمینه ساخت فیلم بلند سینمایی پشت سر میگذارد. با دانلود فیلم ایرانی طبقه یک و نیم بدون سانسور و لینک مستقیم همراه لوین فیلم باشید.


داستان فیلم طبقه یک و نیم

داستان فیلم طبقه یک و نیم در یک صبح زمستانی آغاز میشود که بهنام قصد ورود به شرکت دارد اما سرگرد سعیدی که فردی کار کشته است به دنبال سارقان انبار شرکت میگردد و با مشاهده رفتار و عملکرد بهنام شک و تردیدش بیشتر میشود. با این اتفاق ساده زندگی بهنام دستخوش تغییرات مختلف شده و ناگهان همه چیز برای او عوض میشود.


بازیگران فیلم

مهدی هاشمی، صحرا اسداللهی، خسرو احمدی، قاسم زارع، شهره سلطانی، بهروز پناهنده، مهران رجبی، امیرمحمد متقیان، اسدالله یکتا، اصغر حیدری، مهدی موسوی، مریم فرجی، مهرداد عزیزی پارسا، مانی سقاباشی و… لینک های دانلود فیلم سینمایی طبقه یک و نیم نسخه کامل با کیفیت 480p-720p-1080p با لینک مستقیم و بدون سانسور بزودی منتشر می شود.

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *