ورود عضویت
دانلود فیلم طلاخون
آخرین بروزرسانی:‌ 1 هفته پیش

توضیحات

دانلود فیلم طلاخون

فیلم طلاخون محصول سال 1398 کشور ایران به کارگردانی ابراهیم شیبانی می باشد که این فیلم چهارمین تجربه کارگردانی او هست. که قرار است به زودی در سینما های سراسر کشور به نمایش عمومی درآید اولین تجربه کارگردانی این کارگردان 42 ساله متولد تهران به سال 1381 باز می گردد که فیلم سینمایی زهر عسل را کارگردانی کرده است حال در جدیدترین فیلم خود نیز به سراغ یک موضوع جنایی و درام دیگر رفته است که در ادامه به آن بیشتر خواهیم پرداخت.

شهاب حسینی بازیگر نقش اصلی فیلم “طلاخون” می باشد که پیش از این در سال 1381 تجربه همکاری با ابراهیم شیبانی را در فیلم “زهر عسل” داشته است و این بار بعد از گذشت 18 سال در فیلم “طلاخون” به عنوان بازیگر مقابل دوربین این کارگردان رفته است. از دیگر بازیگران این فیلم نیز می توان به حسام منظور، زری خوشکام، ترنم کرمانیان و بهار قاسمی اشاره کرد.

درباره ی فیلم طلاخون

فیلمبرداری فیلم سینمایی “طلاخون” در اوایل زمستان 1398 در قزوین به مدیریت حسین جعفریان آغاز شد و در بهار 1399 نیز به پایان رسید.

جالب است بدانید که فیلم سینمایی “طلاخون” تا به حال دو بار تغییر نام داده است. نخستین بار زمانی که موضوع ساخت این فیلم مطرح گردید صحبت از نامی با عنوان “چرک نویس های یک مادر خانه دار” به میان آمد که به دلیل طولانی بودن به “خورشید همچنان می درخشد” تغییر پیدا کرد. سرانجام نیز در مراحل پایانی فیلمبرداری این فیلم نام این فیلم به “طلاخون” تغییر نام پیدا کرد.

اسامی بازیگران طلاخون

شهاب حسینی ، حسام منظور، زری خوشکام و ترنم کرمانیان

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم طلاخون با بازی شهاب حسینی [کیفیت 1080]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.