قسمت جدید (5) سریال رهاین کن را هم اکنون دانلود و تماشا کنید!
ورود عضویت
دانلود فیلم طلاخون
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد.

توضیحات فیلم

4/5 - (2 امتیاز)

دانلود فیلم طلاخون

فیلم طلاخون محصول سال 1398 کشور ایران به کارگردانی ابراهیم شیبانی می باشد که این فیلم چهارمین تجربه کارگردانی او هست. که قرار است به زودی در سینما های سراسر کشور به نمبه ایش عمومی درآید اولین تجربه کارگردانی این کارگردان 42 ساله متولد تهران به سال 1381 باز می گردد که فیلم سینمایی زهر عسل را کارگردانی کرده است حال در جدیدترین فیلم خود نیز به سراغ یک موضوع جنایی و درام دیگر رفته است که در ادامه به آن بیشتر خواهیم پرداخت. با دانلود فیلم ایرانی طلاخون همراه لوین فیلم باشید.


درباره ی فیلم طلاخون

فیلمبرداری فیلم سینمایی “طلاخون” در اوایل زمستان 1398 در قزوین به مدیریت حسین جعفریان آغاز شد و در بهار 1399 نیز به پایان رسید. جالب است بدانید که فیلم “طلاخون” تا به حال دو بار تغییر نام داده است. نخستین بار زمانی که موضوع ساخت این فیلم مطرح گردید صحبت از نامی با عنوان “چرک نویس های یک مادر خانه دار” به میان آمد که به دلیل طولانی بودن به “خورشید همچنان می درخشد” تغییر پیدا کرد. سرانجام نیز در مراحل پایانی فیلمبرداری این فیلم نام این فیلم به “طلاخون” تغییر نام پیدا کرد. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم مرد بازنده و فیلم بی صدا حلزون را نیز تماشا کنید)


اسامی بازیگران

شهاب حسینی ، حسام منظور، زری خوشکام و ترنم کرمانیا. لینک های دانلود فیلم طلاخون با کیفیت عالی را می توانید به محض انتشار نسخه قانونی از لوین فیلم دریافت کنید.


The movie Talakhoon was produced in Iran in 2018, directed by Ebrahim Shibani, and this movie is his fourth experience as a director. which is going to be shown in cinemas all over the country soon. The first experience of directing this 42-year-old director born in Tehran dates back to 1381, when he directed the movie Zohr Asal. And the other drama is gone, which we will discuss further. Be with Levin Film by downloading the movie Talakhoon.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم طلاخون با بازی شهاب حسینی ✔️[کیفیت 1080]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *