ورود عضویت
دانلود فیلم علف زار
آخرین بروزرسانی:‌ 1 هفته پیش
8.7 از ۱۰

توضیحات

دانلود فیلم علف زار

فیلم علفزار به کارگردانی کاظم دانشی ساخته شده در سال 1400 این فیلم محصول کشور ایران به تهیه کنندگی بهرام رادان و در ژانر اجتماعی می باشد. کارگردان جوان که پیش از این فیلم های کوتاه ساخته بود، اکنون باید اولین فیلم بلند خود را در سینماهای کشور اکران کند، شاید فیلم او حرف های بیشتری برای گفتن داشته باشد، زیرا پتانسیل بیشتری برای جذب مخاطب دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

علف زار در بخش سودای سیمرغ چهلمین جشنواره فیلم فجر شرکت کرد و در چندین رشته نامزد شد و در نهایت برنده 4 جایزه بهترین صداپیشگی، بهترین تدوین، بهترین نقش مکمل با بازی صدف اسپهبدی و بهترین فیلمنامه شد.این فیلم همچنین بعد از موقعیت مهدی با نامزدی در 13 رشته دارای بیشترین تعداد نامزدی در این دوره از جشنواره فیلم فجر بود؛ علفزار یکی از فیلم های اصلی جشنواره فیلم فجر بود که کارگردان آن جوانی به نام کاظم دانشی بود. بهرام رادان نیز اولین تجربه حضور در جشنواره فیلم فجر را به عنوان تهیه کننده دارد.

فیلم سینمایی علفزار در واقع ااقتباسی از 15 پرونده تجاوز می باشد که او سعی کرده تمامی اینها را در یک پرونده بگنجاند البته دانشی عنوان کرده است که برای نوشتن فیلمنامه بیش از 300 پرونده تجاوز را مطالعه کرده است اما برای فیلمنامه خود از 15 پرونده مهم که در یک شهر اتفاق افتاده استفاده نموده است که این خود نوید یک فیلم بر اساس داستان های واقعی که این روزها رخ می دهد را خواهد داد.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم علف زار [کیفیت 1080+دانلود آنی و سریع]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.