ورود عضویت
دانلود فیلم مورچه خوار

دانلود فیلم مورچه خوار ✔️[کیفیت Full HD+نسخه کامل] قانونی

همه سنین
90 دقیقه
کارگردان :

داستان فیلم

او در فیلم مورچه خوار به سراغ یک موضوع جدید و جنجالی رفته است که این روزها هرکس به نحوهی با آن سر و کار دارد و قطعا یکبار هنرنمایی شاخ های اینستاگرامی از زندگی های پوشالی و پوچ انها را مشاهده کند احمدلو یک ناهنجاری درست را برای یک کمدی انتخاب کرده است چرا این روزهای شاخ های مجازی بیش از همه در فضای اینستاگرام دیده میشوند.

درباره فیلم

فیلم مورچه خوار به کارگردانی شاهد احمدلو و تهیه کنندگی کیان باباییان محصول سال 1398 کشور ایران به نویسندگی مهیار شاهرخی است. فیلم ایرانی مورچه خوار آخرین ساخته این کارگردان می باشد که در ژانر کمدی و خانوادگی مورچه خوار داستان حول محور زندگی پوشالی افراد مشهور و سلبریتی‌های اینستاگرامی می‌چرخد و به بررسی حقایق ناگفته فضای مجازی می‌پردازد. این کارگردان از برترین آثا او که برای تلویزیون کارگردانی کرده است را میشود به آقا و خانم سنگی و سه دونگ سه دونگ اشاره کرد. با دانلود فیلم مورچه خوار از رسانه لوین فیلم همراه باشید.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
قیمت:‌ 8000 تومان کیفیت 480
قیمت:‌ 8500 تومان کیفیت 720
قیمت:‌ 9000 تومان کیفیت 1080
قیمت:‌ 10000 تومان کیفیت بلوری
قیمت:‌ 20000 تومان تمامی کیفیت ها

دانلود فیلم مورچه خوار

با کاری های عجیب و غریب خود فرهنگ های غلط را به جامعه تزریق می کنند باید دید فیلم نامه و بازیگران فیلم چطور می خواهند این موضوع را به چالش بکشانند. او در فیلم مورچه خوار به موضوعی جدید و بحث برانگیز پرداخت که این روزها همه به نوعی با آن سروکار دارند و حتما باید شاخ های اینستاگرامی از زندگی جعلی و پوچ آنها را ببینید.

احمدلو یک ناهنجاری درست را برای یک کمدی انتخاب کرده است چرا این روزهای شاخ های مجازی بیش از همه در فضای اینستاگرام دیده میشوند. بیش از هر کس دیگری در فضای اینستاگرام و با اعمال عجیب خود فرهنگ های اشتباهی را به جامعه تزریق می کنند باید دید فیلمنامه و بازیگران فیلم چگونه می خواهند این موضوع را به چالش بکشند. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم عنکبوت و فیلم قدغن را نیز تماشا کنید)


بازیگران فیلم

در فیلم مورچه خوار بازیگرانی همچون نسرین ‌مقانلو ، مهدی ‌کوشکی ، رضا ‌شفیعی ‌جم ، لیندا ‌کیانی ، مارال ‌فرجاد ، نیما ‌شاهرخ ‌شاهی ، خاطره ‌حاتمی به ایفای نقش پرداخته اند. هم اکنون می توانید از طریق لینک های زیر به دانلود فیلم مورچه خوار با کیفیت عالی و نت نیم بها اقدام منید.

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.