قسمت جدید (5) سریال رهاین کن را هم اکنون دانلود و تماشا کنید!
ورود عضویت
دانلود فیلم هناس
0% (0 رای)
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد.

توضیحات فیلم

4/5 - (1 امتیاز)

دانلود فیلم هناس

فیلم هِناس به کارگردانی حسین دارابی محصول سال 1400 کشور ایران که این فیلم دومین تجربه کارگردانی دارایی بعد از فیلم محصلت می باشد، او در فیلم اول خود توانست در جشنوراه فیلم فجر دیپلم افتخار را نصیب خود کند و در اولین تجربه کارگردانی خود توانست تجربه های فراوانی را کسب نماید، اولین فیلم به نام دارایی در سال 1400 به نمایش عموم در جشنوراه فجر درامد و توانست در 7 رشته مختلف نامزد دریافت جایزه شود و موفق به کسب 2 دیپلم افتخار در آن جشنوراه گردید. با دانلود فیلم ایرانی هناس همراه لوین فیلم باشید.


نقد و بررسی فیلم هناس

فیلم «هناس» درباره زندگی شهید داریوش رضایی نژاد یکی از شهدای هسته‌ای کشور؛ همین جمله کافی است تا بیننده را ترغیب کند به دیدن فیلم برود و با گوشه‌هایی از زندگی خصوصی این شهید آشنا شود؛ بیننده دوست دارد تا از زاویه‌ای دیگر شاهد از خودگذشتگی این شهید و خانواده‌اش باشد؛

فیلم به جای صحبت از زندگی پرتلاطم و تلاش های یک دانشمند بزرگ برای موفقیت، به زندگی زنی می پردازد که بیش از همه به معیشت و سلامت خانواده اش اهمیت می دهد و از نزدیک شدن به قهرمان داستان از طریق سریال هایی مانند تولد یک زن اجتناب می کند. شما می‌توانید به محض انتشار نسخه قانونی، به دانلود فیلم هناس با بالاترین کیفیت از لوین فیلم بپردازید. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم روز ششم و فیلم بدون قرار قبلی را نیز تماشا کنید)


بازیگران فیلم :

مریلا زارعی، بهروز شعیبی، وحید رهبانی، سیاوش طهمورث، سولماز غنی، امین میری، علیرضا نایینی، کوثر حیدری


The film Henas directed by Hossein Darabi, produced in 1400, Iran, this film is the second experience of directing the film after the film Nazalt. In order to achieve success, the first film called “Treasure” was screened in 1400 at the Fajr festival and was nominated for 7 different awards and won 2 honorary diplomas in that festival. Be with Levin Film by downloading the Hanas movie.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم هناس با بازی مریلا زارعی ✔️[نسخه کامل]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *