ورود عضویت
دانلود فیلم هناس

دانلود فیلم هناس با بازی مریلا زارعی ✔️[نسخه کامل] قانونی

،
همه سنین
120 دقیقه
کارگردان :

داستان فیلم

شهره که زندگی آرام خود را به یک‌باره در آستانه‌ی فروپاشی می‌بیند، برای حفظ جان همسرش داریوش، به تکاپو می‌افتد؛ بی‌خبر از آنکه پایان این قصه‌ی درآمیخته با تشویش، ترور یک عشق خواهد بود.. روایتگر ماجرایی عاشقانه در تلاطم یک زندگی است. این فیلم به نوعی روایت‌گر قصه زنی است که زندگی اش را در آستانه فروپاشی می‌بیند و به دلیل مورد تهدید قرار گرفتن خانواده اش، دچار تشویق ها و نگرانی های درونی می‌شود و تلاش‌های عاشقانه ای برای بیرون کشیدن زندگی‌اش از تشویش و تلاطم‌ می کند…

درباره فیلم

فیلم هِناس به کارگردانی حسین دارابی محصول سال 1400 کشور ایران که این فیلم دومین تجربه کارگردانی دارایی بعد از فیلم محصلت می باشد، او در فیلم اول خود توانست در جشنوراه فیلم فجر دیپلم افتخار را نصیب خود کند و در اولین تجربه کارگردانی خود توانست تجربه های فراوانی را کسب نماید، اولین فیلم به نام دارایی در سال 1400 به نمایش عموم در جشنوراه فجر درامد و توانست در 7 رشته مختلف نامزد دریافت جایزه شود و موفق به کسب 2 دیپلم افتخار در آن جشنوراه گردید. با دانلود فیلم هناس همراه لوین فیلم باشید.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد.
4/5 - (1 امتیاز)

نقد و بررسی فیلم هناس

دارابی و همکارانش زاویه دید جدیدی برای روایت داستان انتخاب کرده‌ و بیش از اکثر همکاران‌شان سعی کرده‌اند تا داستان را از زاویه‌ای «ملّی» مطرح کنند و کمتر از دیگر نمونه‌های مشابه به‌ سمت شعارزدگی رفته‌اند؛ فیلم هناس روایتگر قصه زنی است که زندگی‌اش را در آستانه فروپاشی می‌بیند و به دلیل مورد تهدید قرار گرفتن خانواده‌اش، دچار تشویش‌ها و نگرانی‌های درونی می‌شود و تلاش‌های عاشقانه‌ای برای بیرون کشیدن زندگی‌اش از تشویش و تلاطم‌ می‌کند.

فیلم ایرانی «هناس» درباره زندگی شهید داریوش رضایی نژاد یکی از شهدای هسته‌ای کشور؛ همین جمله کافی است تا بیننده را ترغیب کند به دیدن فیلم برود و با گوشه‌هایی از زندگی خصوصی این شهید آشنا شود؛ بیننده دوست دارد تا از زاویه‌ای دیگر شاهد از خودگذشتگی این شهید و خانواده‌اش باشد؛

فیلم به جای صحبت از زندگی پرتلاطم و تلاش های یک دانشمند بزرگ برای موفقیت، به زندگی زنی می پردازد که بیش از همه به معیشت و سلامت خانواده اش اهمیت می دهد و از نزدیک شدن به قهرمان داستان از طریق سریال هایی مانند تولد یک زن اجتناب می کند. شما می‌توانید به محض انتشار نسخه قانونی، به دانلود فیلم هناس با بالاترین کیفیت از لوین فیلم بپردازید. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم فیلم روز ششم و فیلم بدون قرار قبلی را نیز تماشا کنید)


بازیگران فیلم :

مریلا زارعی، بهروز شعیبی، وحید رهبانی، سیاوش طهمورث، سولماز غنی، امین میری، علیرضا نایینی، کوثر حیدری

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *