ورود عضویت
دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2
آخرین بروزرسانی:‌ 1 هفته پیش
8.4 از ۱۰

توضیحات

دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2

فیلمنامه «چند گریه می کنی ۲» به نویسندگی رحیم بهبودی فر به تازگی به پایان رسیده و این فیلم با دریافت پروانه ساخت به زودی وارد مرحله پیش تولید می شود. این در حالی است که فیلمنامه قسمت اول را محسن تنابنده نوشته است. برخلاف سری اول که شاهد احمدلو کارگردانی فیلم را بر عهده دارد، در سری دوم، علی توکل نیا باید پشت دوربین این فیلم قرار بگیرد و حسن توکل نیا تولید آن را بر عهده دارد.

نگاهی می اندازیم به قسمت اول این فیلم که در سال 1384 به کارگردانی شاهد احمدلو ساخته شد و بسیار موفق بود، اکنون پس از 16 سال موفقیت، قسمت دوم این فیلم قرار است در سال 1401 اکران عمومی شود. در سال 1384 پس از اکران این فیلم با استقبال خوب بینندگان و علاقمندان مواجه شد و توانست در بخش مسابقه بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر شرکت کند. سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد با بازی حمید لولایی; 16 سال پس از تولید قسمت اول، حسن توکل نیا تهیه کننده قسمت اول وارد فاز تولید قسمت دوم این پروژه به کارگردانی برادرش علی توکل نیا شد.

فیلمبرداری قبل از شیوع بیماری کرونا به پایان رسید اما مراحل فنی آن به تعویق افتاد اما فیلم به تازگی آماده شده است. قسمت دوم تعدادی از شخصیت های اصلی قسمت اول از جمله حمید لولایی، ابوالفضل پورعرب را دارد. همچنین در این قسمت چند شخصیت جدید به کار پیوسته اند که یکی از آنها حامد آهنگی است. او با برگزاری کنسرت های خنده به شهرت رسید و سپس به کار در تلویزیون و شبکه نمایش خانگی ادامه داد. این فیلم قرار است در تاریخ 28 اردیبهشت 1401 در سینماهای سراسر کشور اکران شود.

حجم مصرفی شما بصورت عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم چند میگیری گریه کنی 2 [دانلود آنی و سریع]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.