ورود عضویت
دانلود قسمت اول 1 سریال پدر گواردیولا
0% (0 رای)
93%

توضیحات

Rate this post

دانلود سریال پدر گواردیولا قسمت 1 اول

دستمزدهای نجومی بازیگران سریال پدر گواردیولا خبرساز شد. بهمن بابازاده یکی از خبرنگاران موسیقی در توییتر خود نوشت که عنوان این سریال باید نجومی بیگیران باشد. جالب است که در سینمای ما پول خرج می شود و شمردن آن یکی از سخت ترین کارهاست. با معرفی و دانلود سریال پدر گواردیولا با لوین فیلم همراه باشید.

بازیگران سریال پدر گواردیولا سعید نعمت الله از هنرمندان برجسته ازجمله مهران مدیری و حمید فرخ نژاد و آرش AP عدل پرور تشکیل شده که البته فرخ نژاد اخیرا در « دانلود سریال نوبت لیلی » نیز حضور داشت. مهران مدیری در سریال پدر گواردیولا ایفاگر نقشی متفاوت است و همزمان در « سریال خاتون » نیز حضور دارد. آرش عدل پرور AP در سریال پدر گواردیولا اولین تجربه بازی در سریال نمایش خانگی را کسب می‌کند و بعد مدتها خوانندگی تصمیم گرفت در شمایلی جدید جلوی دوربین پدر گواردیولا سعید نعمت الله برود.

حمید فرخ نژاد در سریال ایرانی پدر گواردیولا با نقش جدید به نمایش خانگی می‌آید و اخیرا با سریال‌های «میدان سرخ» و «نوبت لیلی» توانست به اوج درخشش برسد. مرجانه گلچین در سریال پدر گواردیولا تجربه جدیدی بدست می‌آورد و مدتی قبل در سریال ایرانی «موچین» به اوج شهرت رسید. پانته‌‌آ بهرام در سریال پدر گواردیولا ایفای نقش جدیدی را برعهده دارد و امسال در «سریال ملکه گدایان» مورد توجه قرار گرفت. با دانلود قسمت اول 1 سریال پدر گواردیولا به صورت قانونی پس از انتشار رسمی از سایت لوین فیلم همراه باشید.


مشاهده و دانلود قسمت بعدی سریال:

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود قسمت اول 1 سریال پدر گواردیولا ✔️[Full HD]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *