ورود عضویت
دانلود مسابقه چیدمانه
0% (0 رای)
93%

توضیحات سریال

Rate this post

دانلود مسابقه چیدمانه

مسابقه چیدمانه به کارگردانی سید جواد هاشمی، محصول سال 1401 کشور ایران می باشد که این سریال سیزدهمین تجربه کارگردانی هاشمی در ساخت سریال می باشد. مسابقه چیدمانه جدیدترین ساخته او برای شبکه نمایش خانگی که مصادف شده با اولین تجربه حضور او در سمت کارگردان در این شبکه هم می باشد البته هاشمی در شبکه نمایش خانگی در سریال ها و مسابقه های متعددی حضور داشته است. فصل اول این مسابقه که وارد مرحله پیش‌تولید شده، در ۲۲ قسمت تهیه و تولید می‌شود. با دانلود مسابقه چیدمانه همراه لوین فیلم باشید.


درباره مسابقه چیدمانه

اوتادی که فارغ‌التحصیل کارشناسی طراحی داخلی است، در این مسابقه در مقام مجری بازیگران مطرح و چهره‌های شناخته شده را در رقابتی جذاب مقابل یکدیگر قرار می‌دهد تا ذوق و سلیقه آنها را در چیدمان منزل در معرض قضاوت داوران برنامه و مردم قرار دهد. مدیریت تولید این پروژه بر عهده ایرج طایفه قرار دارد و محمد خیابانی نیز به عنوان نویسنده با گروه همکاری می‌کند. «چیدمانه» برای پخش از یکی از پلتفرم‌های داخلی تهیه و تولید می‌شود. (در صورت علاقمندی، پیشنهاد دارم سریال زالو رو سریال آنتن ا نیز تماشا کنید)


بازیگران مسابقه

در این مسابقه ۱۲ نفر از چهره‌های شناخته شده حوزه‌های سینما و تلویزیون و ورزش و موسیقی همراه با همسران‌شان با اجرای دکوراسیون داخلی منزل، ذوق، سلیقه و نگاه هنری خود را به نمایش می‌گذارند. زوج‌های برنده را داوران، کارشناسان و بینندگان برنامه انتخاب می‌کنند و در نهایت جوایز نفیسی به شرکت‌کنندگان و بینندگان برنامه اهدا خواهد شد. (مشاهده و دانلود جدیدترین سریال های ایرانی)


زمان پخش مسابقه چیدمانه

مسابقه چیدمانه قرار است که در اواخر تابستان یا اوایل پاییز در شبکه نمایش خانگی منتشر شود و هنوز زمان دقیقی برای عرضه در شبکه نمایش خانگی توسط عوامل سازنده این اثر اعلام نشده است. با دانلود مسابقه چیدمانه با لوین فیلم همراه باشید.


Chidmaneh competition directed by Seyed Javad Hashemi, produced in 1401 in Iran, this series is Hashemi’s 13th directing experience in making series. The layout competition of his latest creation for the Home Show Network, which coincides with his first experience as a director in this network, although Hashemi has participated in many series and competitions on the Home Show Network. The first season of this competition, which has entered the pre-production stage, will be prepared and produced in 22 episodes. Be with Levin Film by downloading the layout contest.

حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.

لینک های دانلود به محض انتشار در شبکه نمایش خانگی قرار می گیرد.

پیشنهادات بر اساس دانلود مسابقه چیدمانه ✔️[نسخه اصلی و کامل]

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *