ورود عضویت
سریال پدرخوانده قسمت ۱۶

قسمت شانزدهم سریال پدرخوانده ۱۶ ✔️[قسمت 16 سریال پدرخوانده] قانونی

،
همه سنین
128 دقیقه
بازیگران :
کارگردان :
حجم مصرفی شما نیم بها محاسبه می‌شود.
4.2/5 - (8 امتیاز)

سریال پدرخوانده قسمت ۱۶ ✔️[دانلود قسمت شانزدهم پدرخوانده 16]

سریال پدرخوانده قسمت شانزدهم به کارگردانی، تهیه‌کنندگی و نویسندگی سعید ابوطالب قرار داده شده است. لوکیشن این رئالیتی‌شو انبار فرضی قاچاق مافیای سیسیل ایتالیا است و در یک سناریو ۱۱ نفره شامل سه مافیا و یک پدرخوانده قدرتمند، هفت شهروند و یک نقش مستقل پیش می‌رود. بازیکنان برای یادگیری بازی جدید یک ماه زمان صرف تمرین کرده اند. با دانلود سریال پدر خوانده قسمت ۱۶ همراه لوین فیلم باشید.


بازیگران سریال پدرخوانده قسمت 16:

مجید واشقانی, امیرعلی نبویان, بهاره افشاری, حسین سلیمانی, بهنام تشکر, ترلان پروانه, پژمان بازغی, امیرحسین رستمی, امیرمهدی ژوله, کامران تفتی, علی صبوری, سمیرا حسن پور, بیژن بنفشه خواه, شکیب شجره, عباس غزالی, سیما تیرانداز, صحرا اسدالهی, امیرحسین مدرس, معین ضد, سید جواد هاشمی, سپند امیر سلیمانی, کمند امیرسلیمانی, حدیث میرامینی, فرزاد حسنی, باربد بابایی و… هنرمندانی هستند که در این رئالیتی‌شو (سریال ایرانی) حضور دارند.


درباره قسمت شانزدهم سریال پدرخوانده:

در فصل چهارم متوجه شدیم این سناریو دیگر کارکرد ندارد. چون مخاطب ما این بازی را ده‌ها بار دیده و از دقایق صدِ بازی به بعد، بازی برایشان جذابیت پیگیری ندارد. بر همین اساس «پدر خوانده» را با سناریوی جدید طراحی کردیم. در واقع «پدرخوانده» در قیاس با «شب‌های مافیا» سناریوی پیچیده‌ای دارد و فقط یک ماه بازیگران مشغول یادگیری و تمرین آن بوده‌اند.» لوکیشن این برنامه انبار فرضی قاچاق مافیای سیسیل ایتالیا است و در یک سناریو 11 نفره شامل سه مافیا و یک پدرخوانده قدرتمند، 7 شهروند و یک نقش مستقل پیش می‌رود. قسمت 16 شانزدهم مسابقه پدرخوانده را هم اکنون از طریق لینک های زیر دانلود کنید.

  • زبان: فارسی

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *