ورود عضویت
دانلود فیلم مستند شب بخیر اوپی با زیرنویس فارسی
0% (0 رای)
79%

توضیحات فیلم

Rate this post

دانلود فیلم مستند شب بخیر اوپی با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم خارجی شب بخیر اوپی محصول سال 2022 کشور آمریکا به کارگردانی و نویسندگی داستان و فیلمنامه رایان وایت، این مستند جذاب و علمی در تاریخ 23 نوامبر 2022 از پلتفرم پرایم ویدئو متعلق به آمازون نیز منتشر گردید. استدیو آمازون علاوه بر پخش این مستند از پلتفرم اختصاصی خود، سرمایه گذاری و ساخت این فیلم را نیز بر عهده داشته است. داستان این مستند که بر اساس یک مریخ نورد ناسا می باشد و تبدیل به یک نماد برای این شرکت نیز شده است.مریخ‌نورد آپورچونیتی، ملقب به اوپی که در سال 2003 توسط ناسا برای کاوشگری در مریخ به این سیاره نیز فرستاده شد و این شرکت اعلام کرده بود که اوپی برای 90 روز قابل استفاده است اما اوپی 15 سال را را کاوش در مریخ پرداخت و تبدیل به یک قهرمان برای ناسا گردید.


خلاصه داستان:

مستند شب بخیر اوپی Good Night Oppy 2022 داستان واقعی یک مریخ‌نورد اکتشافی ناسا به نام اوپی را روایت می‌کند که در سال 2003 به فضا پرتاب شد. اوپی در ابتدا برای تنها 90 روز به مریخ فرستاده شد اما در نهایت به مدت 15 سال، مریخ را کاوش کرد و…


Download the 2022 foreign film Good Night OP, produced in the United States, directed and written by Ryan White, this fascinating and scientific documentary was also released on November 23, 2022, from Amazon’s Prime Video platform. In addition to broadcasting this documentary on its own platform, Amazon Studio has also invested in and produced this film. The story of this documentary, which is based on a NASA rover, has become a symbol for this company. The Opportunity rover, nicknamed OP, was sent to this planet in 2003 by NASA to explore Mars, and this company announced It was said that OP can be used for 90 days, but OP spent 15 years exploring Mars and became a hero for NASA.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم مستند شب بخیر اوپی ✔️Good Night Oppy 2022

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *